אודות

איפה למצוא לוקיישן?

זאת השאלה שגורמת למפיקים המובילים בטלוויזיה, בקולנוע, בפרסום ובתחום האירועים בישראל לפנות אלינו שוב ושוב כשהם מחפשים לוקיישן.

כאן

כל מה שאנחנו עושים מהבוקר ועד הערב זה להשיג עבורך את הלוקיישן הנכון שיתאים בדיוק לצורך המקצועי והאישי שלך, הזוי או שאפתני ככל שיהיה.
זו ההתמחות הייחודית שלנו כבר למעלה מעשור וזה מה שהפך אותנו לחברה המובילה בישראל לאיתור ולהתאמת לוקיישנים.
אנחנו חיים את התחום ומכירים את הניואנסים החשובים בכל הפקה, יודעים איך להוסיף טוויסט לפרסומת ומה דרוש כדי להפוך את החופה לכזו של פעם בחיים.
לופט ברזילאי עם נוף מדברי ליד מפל של קרח
אנחנו מנהלים את בנק הלוקיישנים הגדול והמגוון בישראל. מאגר הלוקיישנים שלנו מתעדכן ומתחדש כל הזמן ואנו משקיעים מאמצים רבים באיתור ובמיפוי לוקיישנים חדשים וייחודיים שיש להם פוטנציאל לשרת את קהל הלקוחות שלנו.

לוקיישנים ללא לוקשים

לאורך השנים פיתחנו תפישת עבודה קפדנית ולא מתפשרת. כל אחד מהלוקיישנים שנציע לך אושר על ידינו אחרי שעבר סדרת בדיקות מקיפה ועמד בסטנדרטים המקצועיים והבטיחותיים המחמירים ביותר.

האנשים מאחורי המקומות

אנחנו מאמינים שכדי למצוא מקומות מיוחדים חייבים להיות אנשים מיוחדים. צוות המאגר, מהמייסד גולן חי בטוב וכלל צוות העובדים, מורכב מאנשים מסורים, מקצועיים ולא פחות חשוב שמחים, שאוהבים את העבודה שלהם ועושים הכל כדי לגרום ללקוחות שלנו להיות מאושרים לפחות כמונו.
אילו לוקיישנים אפשר למצוא אצלנו?
במילה אחת: הכל.

בכמה משפטים:

לוקיישנים לפרסומות להפקות אופנה להפקות קולנוע וטלוויזיה, לוקיישנים לכנסים, לאירועי חברה, לחתונות, לבר\בת מצווה, למסיבות רווקים ורווקות, לימי עיון ולכל צורך אחר מקצועי או פרטי.תפתיעו אותנו אנחנו אוהבים להכיר אנשים חדשים. נשמח אם גם אתם תאתגרו אותנו למצוא בדיוק את הלוקיישן שחיפשתם.