איך זה עובד?

איך זה עובד?

קודם כל שיעורי בית

לא לדאוג, לא הולך להיות בוחן פתע, אבל כדי שנוכל לספק לך את השירות הטוב ביותר ולהתאים לך בדיוק את הלוקיישן שחיפשת חשוב לפנות אלינו אחרי שהשקעת מחשבה ושאלת את עצמך כמה שאלות בסיסיות:

מה ההגדרה של הלוקיישן?
האם מדובר בוילה יוקרתית, בחנות מזכרות, בפרדס, במשרד עורכי דין או אולי ברחוב הומה אדם.

מה הסגנון שלו?
איך דמיינת את הלוקיישן? לדוגמא, כשמדובר על משרד, האם הוא צריך להיות קטן, לבן ומודרני או גדול, בגווני חום עם ריהוט עתיק ושטיח מקיר לקיר?

מה חשוב שיהיה בו?
ממקום למאפרת, דרך נוף פתוח או אורבני שמשתקף מהחלון ועד לחשמל תלת פאזי, כל צורך שיש לכם יעזור לנו לספק לכם פתרון מדויק יותר שיסייע לכם ביום ההפקה.

מצאנו!

אחרי שהגדרנו יחד את הדרישות מהלוקיישן הצוות שלנו נכנס לעבודה וממפה עבורך מספר לוקיישנים שמתאימים להגדרות ולצרכים הייחודיים שהגדרת מתוך מאגר עצום של לוקיישנים, שחלקם הגדול בלעדיים לנו.
אנחנו נספק לך עבור כל לוקיישן שנציע עבורך תיאור מדויק של המקום, תמונות איכותיות ופירוט של כל מה שהלוקיישן מאפשר לך מבחינה מקצועית.

שימו ווייז

אחרי הבחירה של הלוקיישן המועדף, אנחנו מתאמים לך סיור הפקה במקום. במהלך הסיור אנחנו עוברים ובוחנים עם צוות ההפקה כל אספקט בלוקיישן ומוודאים שיש בו כל מה שדרוש כדי לעמוד בדרישות ההפקה המתוכננת, בין אם זו הפקה של פרסומת, קטלוג אופנה, כנס מתכנתים או חתונה.
אחרי הסיור סוגרים את כל הפרטים הטכניים האחרונים וקובעים את התאריכים של יום או ימי ההפקה.

שקט מצלמים

ביום ההפקה אנחנו מגיעים ללוקיישן קצת לפני שהתרנגול שוקל אם להתעורר, כדי ללוות אותך לאורך כל היום ולוודא שההפקה “הולכת חלק” מרגע שהגיע איש הצוות הראשון ועד להחזרת הלוקיישן לבעליו, כשהוא נקי ומסודר בדיוק כפי שקיבלנו אותו.